| xxx8 a întrebat:

Telefon,tableta sau pc... ce ati alege?

8 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Pc clar, sau cel putin un iphone 4s ori un galaxy s2

| zuzualina a răspuns:

Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Tab2, laptop ( Asus, HP, Apple.)

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu as alege tableta. Iar ceva performant cu un buget mediu ar fi aceasta tableta Samsung: http://bit.ly/14Vwwlr

| MaxKiller911 a răspuns:

PC pentru ca face anumite lucruri pe care telefoanele sau tabletele nu le pot face big grin.

| Athée a răspuns:

Eu as alege un laptop. E cat de cat portabil, si foarte bun. Daca nu, o tableta.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Clar PC ♥ e cel mai bun love struck

| Dope a răspuns:

Toate. Imposibil de ales. Fiecare are întrebuinţarea ei care o face utilă!

| klameteo a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to online multiplayer status thanks to freeminecraft★cc big grin