| JustaLittle a întrebat:

Ce ati alege dintre tableta si telefon?

2 răspunsuri:
| Varsson a răspuns:

Pai
Tableta e mai mult folosita la aplicatii, net, youtube
Telefonul e si el bun pentru jocuri, dar oamenii il folosesc mai mult pentru apeluri si chestii din astea.
Decizia e in mana ta

| XteamNika a răspuns:

Pai ambele au un lucru bun de exp.
Tableta al folosesti mai mult pentru a te juca si sa mai intri pe youtub ca at mere mai bine ca pe un telefon.
Telefonu incaz ca vrei sa ai cu ce sa vorbesti evident si pe telefon te poti juca si sa intri pe orice sit dar nu poti pune jocurile pe care le poti pune pe tableta, deci tu decizi pentru ce ai nevoie.