| Mh_Anca_1999 a întrebat:

Telefonul meu are memoria aproape plina si habar nu am de ce sincer. nu am multe aplicatii, poze nici atat ( majoritatea sunt pe card), memoria ram o golesc mai mereu, dar tot nu stiu ce sa mai sterg sa pot sa mai golesc din ea. imi puteti sugera ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai telefon cu android, mergi in google ply si descarci(daca mai e loc)aplicatia Advanced mobileCare.Scanezi cu el i iti va elimina toate folderel si fieierele goale si nefolositoare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai sdcard, poti intra in setarile telefonului si setezi ca totul ce descarcisa se salveze in sd card.

2 răspunsuri:
| Beatrice_Ivy_1996 a răspuns:

Buna! Probabil telefonul tau are mai multe aplicati deschise si de aceea. Iti sugerez sa iti descarci 360 Security. Ai acolo mai multe optiuni de la golirea memoriei la antivirus. Este cel mai folositor program dupa parerea mea. Un al doilea ar fi Ccleaner, dar mie una nu imi place aplicatia si nici nu isi face treaba spectaculos de bine.