| Crisscristinuta a întrebat:

Telefonul meu nu mai face poze clare si nu stiu de ce?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

L-ai scăpat cumva sau ai umblat în setările camerei? Descarcă-i un program de făcut poze de pe Magazin Play.

| AstroNoot a răspuns:

Exista mai multe variante:1.Ai zgariat/patat sticla de la camera 2.Ai scapat telefonul pe jos si nu mai focalizeaza bine.3.E ceva din sistem autofocus

| lucian69 a răspuns:

Dăi un restart din fabrica si dacă nu merge, mergi cu el de unde l-ai cumpărat.

| Dăăqueen008 a răspuns:

Daca e vorba de camera din spate, inseamna ca ai zgariat-o putin fara sa se observe asa tare, insa la poze se vede. Am patit si eu

| Elyteea a răspuns:

Sigur nu miști telefonul în timp ce faci poze? Sau poate e pătat gemuletul ăla de la camera. Habar nu am... :/ Poate astea sunt