| anonim_4396 a întrebat:

Toate telefoanele si tabletele Android cu una 2.3.7 Gingerbread si cu una 4.0.4 Ice Cream Sandwich de ce imi face update la google play store la o versiune 4.9.13 de la 4.4.4 KitKat? Updateul e de la o alta aplicatie! Raspunde foarte repede!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand o sterg atunci sterg si datele deci pe 4.0.4 dezactivez si nu mai merge google play store ca vreaactualizarea automata 4.9.13 si se inchide brusc

| Alion a răspuns:

Lasa sa se faca update. nu se strica nimic! din contra mareste performanta si te scapa de erori...

| anonim_4396 explică (pentru Alion):

Actualizarile aplicatilor Google+ Talk, Facebook sau YOuTube trebuie sa nu fie actualizate automate atunci