| simonmihai91 a întrebat:

Tocmai ce mi-am activat o optiune de la Orange Young, optiune multimedia cu care am 100 MB trafic si cateva site-uri cu acces nelimitat. Problema e ca nu stiu cum sa o activez de pe telefon, telefonul fiind un Nokia E5. La conexiuni de date active nu-mi apare, imi apare doar reteaua wifi la care sunt conectat. Cum sa fac sa-mi apara si pachetul asta de date ce l-am activat?

1 răspuns:
| njohn a răspuns:

Nu activezi wifi, bifezi date activate, si mai trebuie sa ai si setarile de la Orange instalate pe telefon