| Politaiu a întrebat:

TPU! URGENT! FUNDA! Cum pot face update la Philips w3500 de la android 4.2.2 la 4.4? Detaliat!

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Mai intai intereseaza-te daca s-a lansat 4.4 pentru modelul tau de telefon!

5 răspunsuri:
| LilTunechi a răspuns:

Daca este disponibil intra pe site oficial Philips si vezi daca are un program special pentru telefoane sau cauta androidul si daca nu este...atunci este mai complicat trebuie umblat in telefon si facut root dar asta duce la pierderea garantiei si nu poate sa faca oricine asa ceva

| Fabb a răspuns:

Salut, sunt in cautare de telefon si am vazut modelul acesta..Imi spui si mie te rog cum merge camera si daca esti multumit de modul in care merg jocurile?

| Politaiu explică (pentru Fabb):

Foarte multumit, mai bun decat S3

| ady1o a răspuns:

Nu poti sa faci update la 4.4 kitkat

| MarianDeluise a răspuns:

Lasa ce e din fabrica pe el. nu face update la android, asculta ce-ti spun happy
Bafta