| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Un telefon rezistent la apa sub 850lei?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ihunt.ro/telefoane-mobile

| JustStitch a răspuns:

Sub pretul asta gasesti foarte greu sau poate deloc, bafta

| GalatiCalculatoare a răspuns:

Vezi ca telefon rezistent sub apa e cam ambiguu. exista telefoane care pot rezista sub jet de apa, altele care rezista in apa sub 30 de minute si sub un metru adancime, altele peste 30 de minute si la peste 1 adancime. mai bine te informezi inainte. am gasit repede asa, un articol (de fapt doua) care explica bine si pe inteles cum sta treaba pe http://telefonrezistent.ro. De cumparat gasesti asa cum ti s-a spus inclusv pe ihunt, dar si pe eMAG, evomag, etc. Inainte insa documenteaza-te atent.

| alexporumboiu78 a răspuns:

AM avut telefon de 300 lei, care a rezistat in apa cateva minute bune, fara sa stiu. Deci raspunsul este da!