| FloreLore a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon rezistent la apa ce telefon imi sugerati?

4 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Samsung Galaxz Xcover 2(rezistent la apa, cazaturi si praf)

| T4zu a răspuns:

Salut. Un exemplu bun ar fi Sony Xperia Z ultra, pe langa faptul ca are un display mare, este telefon performant Quad-Core etc, este special conceput si pentru a rezista la apa. Deci poti sa si filmezi cu el sub apa, are un prieten de al meu si l-a testat, l-a lasat in apa in timp ce se juca, i-a facut baie happy, a filmat sub apa. Dezavantajul este pretul sad.

| StefiChan8D a răspuns:

Samsung ace ii pui si carcasa. L-am scapat in masina de spalat cateva ore si era plin de apa l-am lasat la uscat intr-o punga de orez si acum nu mai are nimic laughing.

| Samara00 a răspuns:

Panasonic ELUGA
Sony Ericson Xperia Active
Samsung Galaxz Xcover
Samsung Rugbz Smart
Motorola DEFY Mini