| LGN a întrebat:

Unde gasesc paarola pentru sa am internet gratis pe modem pentru telefon si tableta?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat la ce wi-fi vrei să te conectezi...

Dacă este al tău, de la router-ul din casă, atunci ar trebui să introduci parola şi să te conecteze!
Eventual, ca să nu introduci parola de fiecare dată, ai opţiune cu "Salvează" parola...

Dacă NU este reţeaua ta wireless, atunci este parolată şi NU ai cum să te conectezi ( decât dacă proprietarul îţi dă parola ).

Toate cele bune.

| BuburazaCm26 a răspuns:

Ar trebui sa aiba parola pe contract... daca te referi la altceva poti apela *100# la optiunea internet si ai o alta optiune cu internet gratuit 7 zile (asta in cazul in care esti pe Orange )