| Miss1999 a întrebat:

Unde pot baga cardul in Pc?
Mi-a spus o colega ca se poate baga in Pc dau nu stiu unde.
Ma puteti ajuta?
fundalove struck

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Trebuie sa ai cititor de carduri.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

La mine se baga-n unitate.

| iKivy a răspuns:

Salut.Cardul se poate baga in PC doar daca ai card reader ceea ce nu cred ca ai :d card reader inseamna un loc unde sa bagi cardul. Poate colega ta are card reader big grin tu poti face rost de card reader de la un magazin te "TECH" costa cam 25 lei big grin e ca si un stik numai ca are un loc unde se baga cardul big grin Funda? happy

| Furny a răspuns:

Nu toate calculatoarele au asa ceva

| ftwBurrN a răspuns:

Cu un adaptor de carduri sau cu un bluetooth transferandule direct din tel in pc

| Miss1999 explică (pentru ftwBurrN):

Pai su cum cu Bluetooth?