| BounceOne a întrebat:

Unde pot gasi telefonul "Sony Ericsson Xperia mini pro" nou in stoc pe net? L-am cautat pe multe site-uri, prin magazine si tot nu l-am gasit. Am gasit multe rezultate second hand dar eu il vreau nou.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ArekkusuKage a răspuns:

Pe telefonultau.eu acolo ai si prezentare video a telefonului si ce contine pachetul discuti cu administratorii de acolo si ti-l trimit prin posta, bineinteles ca au si niste preturi foarte accesibile! iti recomand sa lucrezi cu eu de acolo mi-am luat si eu telefoane vreo 7 8 si sunt foarte utile acele review-uri ale telefonului ai si specificatiile si tot ce iti trebuiewinking mai ales ca este site romanesc nu sa il iei din strainatate sau alte tampeni succes si sa imi spui si mie daca ti-l-ai laut ok?