| Lavyynia18 a întrebat:

Urgent! Cum sa imi resetez telefonul? Vreau sa sterg tot din el. Sa fie de la 0 asa cum l-am cumparat. Funda. Mersi!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset"!
Dacă nu ştii cum se face, atunci precizează EXACT ce model de telefon ai...

Toate cele bune!

| Λndrei a răspuns:

Spune tipul telefonului mai întâi... abia apoi putem vorbi despre resetare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Λndrei):

Laic

| tewutu a răspuns:

Cauta in setari,, resetare la setarile din fabrica'' si se va sterge tot continutul adaugat de tine.

| Lavyynia18 explică:

Am rezolvat.