| artemiX a întrebat:

URGENT! Hei TPU... FundaVOT! HEI am un Samsung wave 525 s5250 si nu gasesc teme care sa imi mearga de pe Samsung-app imi puteti spune in cativa pasi simpli cum pot descarca teme pentru telefon! MStongue

2 răspunsuri:
| Ady_Adrian_1985 a răspuns:

Intra pe zedge.net selecteza-ti tipul de telefon si download placut.

| artemiX explică (pentru Ady_Adrian_1985):

Dar la mai toate temele imi zice This theme is not compatible with your phone...sad imi zici numele unei teme compatibile cu telul meu?