| Alexuss_Alexandru_1997 a întrebat:

URGENT!

Salut, Azi am vrut sa fac root la telefon (alview a4all) si am respectat http://allviewa4all.weebly.com/index.html ceea ce scrie aici.
Problema este ca acum nu se mai deschide telefonul, nici nu se mai aprinde, nu raspunde la comenzi nimic...ce pot face?

Multumesc! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Ar trebui sa mergi cu el la reparatie asta e tot ce poti face

2 răspunsuri:
| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

S-ar putea sa fi ars un cip micut de pe placa de baza, am patit asa ceva cu un tel - trebuie sa urmezi in tocmai si sa nu se deconecteze in timpul ala. la mine fusese problema din cauza cablului USB

| Alexuss_Alexandru_1997 explică (pentru Vasile_Nelu_1985):

Pai si la mine la fel, ce fac acum?