| NowForYou000 a întrebat:

Va rog, e urgent. Cineva mi-a umblat in telefon si a luat un numar, cum pot intra in telefonul lui sa il sterg(vreun program, apilcatie)?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa cum a intrat si el in al tau

caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Sa ai rabdare pana iti cade telefonul lui in mana.
Altfel nu vad cum.
O zi buna happy

| Eastwood a răspuns:

Nu ai cum, nu exista asemenea program.
Daca reusesti sa pui mana pe telefonul lui, atunci il poti sterge!
La fel cum si el ti-a luat telefonul si a copiat numarul!winking

| Arthiom a răspuns:

Nu se poate, doar daca esti hacker foarte bun si folosind o mica aplicatie virus sa ii intri in telefon sa il stergi, SAAAU, mai simplu, ai putea sa faci rost de telefonul acelei persoane, fara sa se afle, logic si sa stergi manual numarul.

| Arthiom a răspuns (pentru Arthiom):

P.s, si daca tot faci asta, asigura-te ca stergi toate mesajele sau isoricul apelurilor in care este inclus acel numar.

Răspuns utilizator avertizat