| sebastian1979 a întrebat:

Va rog frumos, ma intereseaza o parere intre Iphone 5s si Sony xperia z2. Nu stiu ce sa aleg. Amandoua imi plac.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sweetgirl69 a răspuns:

IPhone 5S, deoarece se mișcă mai bine și are un design mai mișto happy

| VallyFcp47 a răspuns:

Pai Iphone 5s 16GB costa 23 de milioane ( 2.300 lei ) Cel de 32GB 27 milioane ( 2.700 lei ) Si Xperia Z2 costa tot 27 de milioane ( 2.700 lei ) Si are 30MB Deci mai bun este Iphone 5s 32GB. Sper ca te-am ajutat. Funda?