| NicVal74 a întrebat:

Va salut! de la o vreme ma confrunt cu urmatoarea problema la telefonul Samsung GALAXY J5 DUOS,pornesc camera foto,totul e ok, dar cand apas pe rotita adica la setari nu-mi mai afiseaza decat o fractiune de sec. si dispare revine la loc camera foto.in cosecinta nu pot sa mai umblu la setarile camerei foto.va rog sa ma ajuta-ti! poate am umblat pe la o setare pe undeva nu stiu.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât ai umblat la o setare e posibil să-i fi modificat camera. Indicat e să-i dai o resetare din fabrică.

| OneCs a răspuns:

Ca sa fie telefonul ca nou ( sa se reseteze toate setarile cum era cand ai loat telefonul sau din ce problema o fii) da restart la telefon