| FeeLtHeFreeDom a întrebat:

Zilele astea am umblat prin setari la telefon si nu mai stiu exact ce am setat, dar de fiecare data cand apas ecranul de 3 ori consecutiv mi se mareste ecranul. inclusiv cand ma joc flappy birds sau alte jocuri si devine foarte enervant pentru ca mu mai pot sa mai ma joc nimic pe telefon. am incercat sa umblu pe la setari sa vad care ar fi problema insa nu gasesc.
stie cineva pe unde sa umblu pe la setari? sau eventual sa revin la setarile din fabrica. am un Samsung galaxy s4 mini

3 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Este foarte usor. Meniu>Setari>Optiuni Dezvoltator. Acolo vezi ca ai o chestie bifata cu scalin 3x bla bla. Deselecteaza casuta aceaia. Voila

| FeeLtHeFreeDom explică:

Nu cred ca este de acolo
. nu am optiunile dezvoltator activate deci ar fi imposibil sa fie de acolo...

| Isofache_Ionut_2001 a răspuns:

Ma scuzi ai gasit soluitia pentru problema