| Mihai8711 a întrebat:

Va salut un program pentru filmarea in timp real al telefonului pentru un tutorial dar sa apara pe calculator ceva de genul sa il conectez prin usb si sa apara imaginea transpusa pe calculator atata tot. Daca stiti un asemenea program lasa-ti un comentariu. Va multumesc mult!

1 răspuns:
| Tiayth a răspuns:

Daca ai android dai pe google play "screen recorder" dar iti trebuie root la telefon si cat de chestia cu care sa apara pe pc ecranul telefonului nu am auzit