| cosmin655 a întrebat:

Vad din ce in ce mai multa lume care vinde telefoane noi(de ultima generatie gen iphone 5s sau galaxy s4 la cutie sigilate cu tot cu garantie 1/2 ani si mai ieftine cu cateva sute de lei decat in magazine).De unde le cumpara?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Se cumpara la abonament, plateste 19 milioane pe un telefon de 34 de milioane si inca 2 milioane pe luna abonamentul. Acel telefon pe care a dat 19 milioane ti-l vinde tie cu 27. Abonamentul de 2 milioane pe luna nu-l da din buzunarul sau ci il pune pe firma sau daca este administratorul firmei poate face chiar si 10 20 abonamente si sa le dea angajatilor sai, telefoanele le vinde si le da angajatilor un Nokia 3310. E corect, e legat, nu e nici o smecherie, sunt multi patroni ale caror afaceri necesita relatii intense cu publicul.