| Eugeniusu a întrebat:

Vreau jocul Grand Theft Auto III sau alt gta bun' pentru telefon cu android, am telefon Samsung Galaxy mini daca va ajuta. Am vazut jocul pe telefonul prietenului meu e ca si pe pc. laughing Nu stiu nici un site de pe care sa-l descarc si nici nu stiu cum... in Market nu-i gratuit si-l vreau gratuit, vreau si eu un link de unde sa-l descarc si sa stiu si cum x), multumesc. Dau funda! :d

8 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-va-ajuta/ succes, cred ca stii ce trebuie sa faci dupa ce te gasesti cu fisierul APK si datele ce trebuie puse pe cartela SD

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Vrei prea multe GRATIS...

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, poftim: http://download.pandaapp.com/......d5508.html

Daca nu te descurci sau ai nevoie de ajutor lasa-mi un mesaj si te voi ajuta cu cea mai mare placere.

| Eugeniusu explică (pentru blaablaablaaa):

L-am descarcat dar degeaba, cand dau pe el sa-l deschid imi apare negru si iese din joc.

| RB26DETT a răspuns (pentru Eugeniusu):

Pune acel data sd in fisierul android din telefonul tau apoi cand pornesti jocul iti apare ceva cu EULA, da accept, apoi ceva cu data nu stiu ce si apesi pe butonul inapoi al telefonului! dispare acel mesaj, apesi pe butonul acasa al telefonului apoi tragi bara de sus si vezi ca ai acolo gta 3, apesi pe el si gata, incepe jocul.

| krt0f1oR a răspuns:

Android.mob.org cauți grand theft, ii dai gta 3 il descarci, instalezi, intri in el, si o sa trebuiasca sa mai instalezi ceva o sa-ti trebuiasca WI-FI. FUNDA

| Vasile_Grozav_1997 a răspuns:

Bai deci mi-l descarc se instaleaza si intru in el si zice ca trebuie sa se incarce ceva si imi zice ca nu merge ca nu am platit pentru el ...nici cum nu merge