| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste teme pentru telefonul meu Samsung Galaxy Y, dar sa le descarc in pc apoi cu cablul de date in telefon si sa-mi mearga... fara alte cele. Adica am incercat eu sa descarc o tema de pe un site, iar dupa ce am descarcat-o si am bagat-o in telefon mi-a cerut s-o descarc iar... dar eu n-am avut internetul activat pe telefon si nu il am nici acum. Nu stiu care e problema sau cum as putea sa-mi descarc o tema oricare dar fara a folosi internetul pe mobil. Dau funda si vot, multumesc!

3 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Am incercat sa descarc 'licenta' de pe link-urile date de tine, dar degeaba ca nu mi-l descarca nu stiu de ce. Si pentru ce e asta 'licenta'? Este o tema?

| AnnaLuisa a răspuns:

Incearca sa downloadezi de pe site-ul www.zedge.net teme.Vezi daca gasesti pentru telefonul tau, le downloadezi si le bagi in telefon. Pe site in colt iti cere modelul telefonului si daca il gasesti dai pe el si dai apoi "themes"si iti iei.

| presus a răspuns (pentru AnnaLuisa):

Stiu si eu site-uri de unde sa-mi descarc 'themes'. Degeaba am descarcat de pe site-ul dat de tine, dupa ce am descarcat tema in pc am bagat-o in telefon prin cablul de date. Am avut aceeasi problema... am sistem android si a trebuit s-o descarc iar si din telefon tema. Nu am reusit s-o descarc si in telefon pentru ca nu am internet pe telefon. Asta este problema! Am vrut un site de unde sa-mi descarc o tema fara a trebuii sa o descarc iar si in telefon. Multumesc oricum.;*