| Razvankuki10 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon mobil de pe site-ul celor de la Flanco, dar nu imi precizeaza nicaieri nimic de garantie, imi ofera garantie pe telefon? am vazut ca au acolo rubrica "garantii all inclusive" dar trebuie sa dau bani pe ele, vreau garantie normala ca la orice produs fara sa platesc nimic in plus, mi se ofera? acord funda. Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un minimum de raţionament spune că orice magazin oferă o garanţie pentru produsele vândute. Minimum. Dar unde nu este...

| Hirom a răspuns:

Nu cumpara nimic online! Sa sti ca sunt multi care fac siteuri gemene cu cele reale. Daca esti totusi convins ca este site real da mai intai un telefon la agentie si o sati precizeze cum e cu garantia! Funda?:d