| katita a întrebat:

Vreau sa cumpar un Nokia lumnia 620 pret 350 ce stiti despre tel? e bun ..merg aplicatiile bine? ...ramane blocat? si un Samsung s 7562 pe care mi-l recomandati si mie? big grin dau funda

3 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Lumia, e mai bun si e bun si pretul de 350.

| Scintilla a răspuns:

Buna,vreau sa iti aduc la cunostinta ca pana te vei obisnui cu windows phone va fi un pic mai greu, telefoanele merg bine cu windows pe ele insa daca nu prea te pricepi la tehnologie te sfatuiesc sa alegi pe celalalt. Alegerea desigur ramane a ta.

| SorrowSmile a răspuns:

Pentru un lumia 620 pretul este foarte bun si ti-l recomand fata de Samsung insa fii atent....ca totusi e un pret prea mic pentru telefonul..grija mare sa nu aiba un defect sau ceva.