| anonim_4396 a întrebat:

Salut Nokia lumnia 520 si 620 sunt telefoane bune? Vreau sa-mi iau ceva mai special decat android am deja o tableta cu android 4.0 si ma gandeam la un Nokia lumnia deci sunt telefoane bune, merg bine sau au lag?

Răspuns Câştigător
| David98TM a răspuns:

Buna
Telefoanele Nokia Lumia sunt recunoscute pentru camerele foarte bune (cele mai bune) si pentru curajul de a pune Windows Phone.
Windows Phone este un sistem foarte diferit de Android si IOS.
Din pacate Windows Phone nu are atatea aplicati fata de adversari
Sunt recomandate mai ales in randul oamenilor de afaceri.
Dar si in randul tinerilor (acele culori care iti fura privirea)
Cand vine vorba de rapiditate Nokia sunt ce-i mai buni.
Iti recomand cu mare caldure amandoua (poti sa ai incredere in Nokia big grin )
Sper ca te-am ajutat.
Pa

1 răspuns:
| Popescu_Adriana_1993 a răspuns:

Eu am avut lumia 900 si e oribil! Nu recomand nimanui Windows Phone.