| AlexTp a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon de pe Emag, iar transportul e gratuit si mai vreau sa cumpar o husa la telefon, trebuie sa platesc pentru husa, chiar daca vine odata cu telefonul care are transportul gratuit?

5 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti transportul. se plateste transport la orice comanda sub 90 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti transportul daca cumperi pe langa telefon si o husa atata timp cat pretul este peste 90lei ii gratis.

| MisterSprinkle a răspuns:

Nu,ei ofera transport gratuit in functie de cat costa comanda. Daca telefonul are transport gratuit inseamna ca ceva in plus la comanda nu strica, e tot gratuit.

Răspuns utilizator avertizat