| Idontknownaything a întrebat:

Hey TPU!:) O intrebare legata de eMAG. site-ul este "de cuvant"? Vreau sa-mi cumpar acest telefon : http://www.emag.ro/......DF0Y9BBBM/ care costa doar 599lei, daca dau comanda pe eMAG platesc doar atat? Adica transportul e sigur gratuit, exista si altceva ce mai trebuie sa platesc? Vreau sa fiu sigura deci as dori sa-mi raspunda doar cei care au mai cumparat de pe eMAG. + in cat timp primesc coletul?
Dau fundita! :)

Răspuns Câştigător
| irbis96 a răspuns:

Si eu mi-am cumparat un Samsung de la ei si nu cred ca livrarea a durat mai mult de 4 zile.
Nu mai platesti nimic pe langa pretul lui.

| Idontknownaything explică (pentru irbis96):

Si prin ce metode platesti? Adica. vine cineva acasa cu coletul sau prin posta?

| irbis96 a răspuns (pentru Idontknownaything):

Eu l-am primit prin curier, la usa happy S-ar putea sa existe si optiunea cu posta, uita-te pe website~

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG e cel mai mare magazin online de electronice si electrocasnice din Romania, daca nu ar fi "de cuvant" nu ar fi ajuns acolo.

daca scrie ca platesti 599 si ca ai transportul gratis inseamna ca asa e.

produsul il aduce a doua zi daca esti din Bucuresti si in maxim 2-3 zile in alte localitati (in functie de stoc si distanta).

poti plati rambusr la curier, direct cu cardul, prin transfer bancar... ai destule modalitati, uita te pe site

| Bianca306 a răspuns:

Da sunt de cuvant si daca nu iti place ce ai cumparat il dai inapoi