| irinastfe a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iphone 5 si am gasit multe site-uri un este ieftin si il pot ridica din magazin cum imi dau seama ca nu e fake?

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Unde este f ieftin e facatura, cel mai ieftin il iei la abonament

| zaratu a răspuns:

S-ar putea sa fie un fake, mai bibe iti cumperi de la firma serioasa

| marius577 a răspuns:

Depinde cam cat de ieftin.
Daca e sub 2000 de lei e fake.Mai bine il iei de pe Altex/Emag.Sunt firme serioase, ti-l aduc acasa, si daca ceva nu iti convine poti sa il returnezi/refuzi.Si e si la liber.