| raduqu a întrebat:

Vreau sa imi iau a 2 a cartela pentru internet si vreau sa iau o cartela prepay dar nu situ de la ce retea. Care e cea mai buna retea pentru cartelele prepay pentru internet (in afara de Telekom)?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Digi ftw! Daca nu au probleme cu semnalul in zonele prin care te invirti de obicei cu telefonul, desigur. https://www.digiromania.ro/servicii/telefonie-mobila/cartela-digi

| raduqu explică (pentru GabiDumitrescu):

6 gb e prea putin intr o luna... am nevoie de ceva mai mult

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru raduqu):

Crezi? Ce faci ma rog de necesita mai mult de 6 GB de date mobile? Te duci in parc sa te uiti la clipuri pe YT? Eu cu tot cu ce se mai uita asta mica la YT si update-uri, emailuri, mai urc poze pe FB... si rar - foarte rar trec de 10 GB, din care mai bine de jumate' e trafic facut pe WiFi.

| Catrice a răspuns:

Am internet pe pre pay de la Orange... cam în fiecare luna timp de câteva zile la anumite ore seara abia merge.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă Orange.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Eu am ales rețeaua Orange la început cu cartele, iar acum am abonament.