| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon bun. Ce imi recomandati? Va rog sa nu imi spuneti brand.uri ca de exemplu Allview sau alte firme fantoma de genu.
Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Pentru o fata dragura ca tine as recomanda un smartphone cu stil, un Lumia 535 ori un Asus zenfone 2.Detalii gasesti pe net la greu. Alegerea iti apartine. :* :* :*

| Cărăuşu_Diana_1987 a răspuns (pentru andutzu2000):

Multumesc! Dar o sa mai astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Allview nu este o firma fantoma, firma fantoma este aceea de care nu a auzit nimeni si de care nimeni nu stie nimic, iar Allview este o firma foarte cunoscuta, mai ales in Romania, chiar daca nu fac ei telefoanele cele mai bune, este o firma foarte cunoscuta.Un telefon foarte bun pana in 1000 de lei este HTC Desire 620 G sau Nokia 730 Lumia sau Microsoft Lumia 640 XL sau daca vrei un telefon rezistent la apa, poti sa iti iei un Samsung Galaxy Xcover 3. Cam astea sunt cele mai bune telefoane care se incadreaza in pretul spus de tine.

| Cărăuşu_Diana_1987 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Nu imi plac telefonanele Allview si niciodata nu vreau sa imi mai de la firma astawinking. Oricum mersi de raspuns

| adytzoi a răspuns:

Da te-ai gandit sa ne spui si cam cati bani ai disponibili? Ma gandesc ca ar putea fi important in recomandarile noastre sa tinem cont si de buget...

| Cărăuşu_Diana_1987 a răspuns:

Pana in 1000 de lei