| Yyyyyyyyyuuuuu a întrebat:

Vreau să conectez o aplicație, însă aplicația mi se duce la contul cel vechi ce l-am șters, "ai fost dezactivata de la contul google" iar la următoarea apare emailul cel vechi dacă vreau să scriu alt email nu mă lasă și nici pe next nu mă lasă, "contul google nu există" vreau sa precizez că în contul meu Huawei este contul cel nou, la fel și în alte părți, totuși chiar dacă an șters contul acesta încă apare la conturile mele de pe google.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Majoritatea browser-elor retin adresa de email si parola. Intra in managerul de parole si stergele de acolo!

Răspuns utilizator avertizat