| mihai_8334 a întrebat:

Vreau sa sincronizez semnele de carte (marcajele) din google Chrome de pe telefon (android)
Dupa ce instalez aplicația google Chrom, intru iîn contul meu google dar nu pot sa sincronizez marcajele.
Îmi cere parola de la contul meu google pentru sincronizare, introduc parola corecta și mi zice expresie incorectă
Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| iDarkness a răspuns:

Daca esti logat pe acelasi cont (PC-ANDROID), marcajele, cautarile etc se vor sincroniza automat. Logheaza-te cu contul de google din setari. Du-te in setari - conturi - google - existent si acolo te loghezi cu contul la care esti logat si pe PC.
T/C.