| Floofficial a întrebat:

Vreau si eu aplicatii interesante pentru android big grin please

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Call Blocker e o aplicatie foarte buna care te ajuta sa blochezi apelurile nedorite. Cel mai bun are o iconita cu un lacat argintiu si un B pe el. Am incercat si altele si nu te lasau sa blochezi decat 3 numere plus ca nu prea functiona cum trebuie.

Aplicatia perfecta pentru muzica e Sensor Player, are un equalizer foarte bun si e free spre deosebire de snapanii de la winamp.

Iar pentru mail iti recomand Emoze dar doar daca ai nevoie sa setezi multiple conturi de mail pe el si mai ales daca ai conturi platite, cum ar fi contact@website.com, pentru ca Emoze iti ofera configurare pentru pop3 mail.

Acum nu stiu ce sa-ti mai recomand fiindca nu ai spus ce anume ti-ai dori, poate chiar te-ai referit in general.

Răspuns utilizator avertizat