| Florentin100000 a întrebat:

Ce aplicatii pentru Android interesante si utile sunt? vreau sa imi enumera-ti cat mai multe daca se poate big grin

2 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Dropbox, Shazam, Waze, Retrica, Whatsapp, Weather, Zedge, Yahoo Mail, 360 Security Antivirus, Gps Navigation....nu stiu, depinde de ce ai nevoie. Cauta in Magazin Play la "Topuri" si vezi de ce ai avea nevoiewinking

| 393Dan a răspuns:

Daca nu le ai pe astea, descarca-le numaidecat, sunt foarte bune, le folosesc destul de des si sunt gratis: Snapseed, Google opinion rewards, Shazam, Feedly, Parallel Space, Google trips, Cam scanner.