| Crenwurst a întrebat:

Ziceti-mi un telefon de calitate cu touchscreen, bluetooth si toate cele pana in 800 RON

Răspuns Câştigător
| Crenwurst explică (pentru Andrei1099):

De Sony xperia u ce parere ai?

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_u-4437.php

| Andrei1099 a răspuns (pentru Crenwurst):

Da e un telefon bun, ce pot sa iti spun, este ideal pentru ascultat muzica.

8 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Samsung Galaxy Ace, LG Optimus L7, SII la mâna a doua, Allview P5.

| bogdyi a răspuns:

Uita-te pe la Allview

| loorentzoo a răspuns:

Da ma u vrei si calitate si taoate cele in 800 de ron poate daca ai mai mari pretul macar de 2 ori ai reusi sa gasesti ce vrei u

| Crenwurst explică (pentru loorentzoo):

Vreau calitate si toate cele atat cat se poate pana in suma respectiva. Doar n-am pretentii de le un telefon sa concureze cu s3 sau s4 spre exemplu si sa se incadreze in suma.

| andreycosmin1 a răspuns:

LG optimus l5!winking

| DariusDx a răspuns:

Calitate in banii aia Samsung Galaxy Y