| anonim_4396 a întrebat:

2 intrebari :
1.Cat costa 1 curs de inot, si in cate cursuri pot invata sa inot?
2.Cati metri are piscina unde se invata?

5 răspunsuri:
| ☺ Smile ☻ a răspuns:

25 m cel mic iar cel mare 50 m. Un curs poate costa in jur de 100 RON dar daca vrei sa faci inot de performanta de costa mult mai putin. Cam in jur de 3-4 cursuri iti trebuie pentru a invata sa inoti.De unde esti? Cu siguranta in orasul tau este un bazin de inot.

| iuli a răspuns:

Sunt trei intrebari happy
Depinte cat de mult vreai sa inveti. Daca iti dai silinta reusesti cam in 10 cursuri(1 ora/curs).\
Piscina are cam 1. 5 m la incepatori. Pretul depinde in functie de mai multi factori(oras, piscina unde vrei sa mergi, antrenorul)

| Goofy77 a răspuns:

La stadionul national bucuresti costa 100 de l-ai doua sedinte pe saptamana si de invatat depinde de tine cat de repede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

40 lei x12?

| sorinqk a răspuns:

Depinde si de talentul tau happy Eu am invatat in 12+8sedinte happy cu doi instructori diferiti si sora mea in 8 sedinte happy Credeam ca nu mai invat in viata mea laughing Eu am platit aproximativ 400/12 sedinte. Nu mai stiu exact sad