| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, voi ce faceti cand va plictisiti?
Ce activitati poate sa aiba un barbat de 24 de ani sau un cuplu tanar?
In afara de munca si filme/seriale sau ocazional jocuri chiar nu stiu ce sa mai fac

28 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu mai fac box cu pustii care vorbesc urat pe afara si nu stiu sa se comporte in lumewinking
in rest ma plimb in aer liber face binewinking
si merg la cumparaturi sau mall ori restaurante
pe langa alte activitati sportive si hobbyuri pe care nu o sa le dezvalui aici

| sabin89 a răspuns:

O activitate bună ar fi și navigarea pe TPU, găsești atâtea lucruri interesante pe aici.

| Simpatic a răspuns (pentru sabin89):

Ma bucur ca iti place aceasta platforma, dar mie nu-mi mai place de cand aici intra zi de zi 'jasminele' si alti trolli!
stai pe aproape zilele astea vin cu o propunere interesanta pentru voi userii activi, sa vedem daca si incep cei din staff sa fie de partea comunitatii si mai implicati! sau este cazul ca unii dintre noi sa paraseasca corabia aceasta mare
restul pot ramane daca le convine cum merge actual platforma, insa mie mi se pare ca ceva nu merge cum trebuie!

| Anonimul151 a răspuns (pentru Simpatic):

Când vei propune lucrurile de care spui?

| Simpatic a răspuns (pentru Anonimul151):

Pun intrebare! cine vrea raspunde cine nu, nu
apoi fac in asa fel incat intrebarea si discutiile de acolo sa ajunga sa le citeasca admina
daca cei de pe TPU ar fi fost mai implicati TPU ar fi fost acum reddit happy
dar singurii care ar dori schimbari aici se pare ca sunt eu si inca 4 persoane, in rest doar 'violete' pe aici care atarna aici degeaba vrand sa demonstreze ca ce? ca vor deveni ele numarul 1 sa devina din partea mea! dar imi doresc pana atunci toti sa fim plecati de pe platforma sa ramana ele sa se certe cu trolliwinking

| Anonimul151 a răspuns (pentru Simpatic):

Și eu îmi doresc să se schimbe și să fie cât mai bun forumul acesta.

Din păcate da, există mulți utilizatori care fac mișto de alții... Sau răspund doar așa că nu au ei ce face...

| Simpatic a răspuns (pentru Anonimul151):

Da!
dar daca luam atitudine poate cineva ne va auzi...
sau nu ne va auzi si atunci imi bag picioarele happy

| Emilian27 a răspuns (pentru sabin89):

Vai de mine ca tare interesante mai sunt lucurile de aici, fi serios cooaie... de mai bine de 10 ani numai prea vad nimic despre care sa pot spune ca ma lasa imprresionat sau interesant.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Spooort! Trekking, ciclism, colectionat de orice, muuulte altele.

| Frank51 a răspuns:

Cânt la pian/chitară
Mă uit la podcasturi
Ascult muzica(dar tot mai rar)
Mă plimb cu mașina sau pe jos
Lucrez la mașină
Merg la cinema/club/festivale(și asta tot rar)
Când sunt cu iubita nu prea ne plictisim, facem mâncare împreună, ne uităm la filme, ne plimbam, etc.

| sabin89 a răspuns (pentru Frank51):

Cu iubita...ce e mai important tocmai aia n-ai spus.happy

| Frank51 a răspuns (pentru sabin89):

Nu prea avem timp să facem chestii, eu am disertația în 2 luni, ea are titularizarea, și avem și multe altele pe cap. Ne mulțumim cu cât putem face acum, la anul vrem să ne mutăm împreună.

| Frank51 a răspuns (pentru sabin89):

Ah acum m-am prins laughing

| Lupică27 a răspuns:

Incearca noua bere Caraiman

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lupică27):

Cara... ****. Toate astea detinute de SabMiller sau care naiba a preluat aproape toate berariile si marcile romanesti sunt niste infectii sinistre. Beri romanesti non-artizanale potabile au ramas doar cele de Suceava- Bermas, Suceava, Solca, Calimani.

| Lupică27 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Stiu ca toata berea romaneasca e pisat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lupică27):

Nu toata, cum ziceam. happy Iar o buna parte din artizanalele de la noi e macar decenta.

| Mindfulness a răspuns:

Mergi la cinema sau la ștrand, poți trage și un blunt dar sa nu te obișnuiești, in rest să te plimbi da vizitezi locuri noi daca ai bani

| Simpatic a răspuns (pentru Mindfulness):

Sau metoda radauti, Suceava " bei, fumezi si stai degeaba" laughing

| Mindfulness a răspuns (pentru Simpatic):

Daca ai partenera e bine nu stai chiar degeaba decât dacă suferi de e.jac.ula.re precoce, a doua zi ești și schimbat și aruncat la gunoi, doar așa poți sta cu o fata degeaba. Daca nu ai partenera atunci e mai nașpa că stai pe trândăveală îți iei filme, te poți simți și așa bine daca ai oameni faini langa tine. E buna asta cu Suceava mai invat și eu ceva nou pe aici.

| Simpatic a răspuns (pentru Mindfulness):

Toata viata avem posibilitatea sa invatam de la ceilalti sa stii!
aici eu invat de la voi, voi de la mine, de aceea e frumos TPU happy
mai putin partea intunecata a acestui loc...

| Mindfulness a răspuns (pentru Simpatic):

Eu mă mir cum de îți pierzi vremea pe aici,tu pari genul de om care chiar are ce face cu viața lui,care are multe cunoștințe,aici de obicei oamenii cu probleme stau mult că nu îi bagă nimeni în seamă și aici își preia validarea exact cum ziceai și tu. E important sa ajutăm dar nu mai știi care e troll,care e nebun, care e normal daca e user Nou, dai răspunsuri cs la tombola, unii chiar nu au ce face cu viața lor nu știu cum se pot simți bine sa posteze întrebări la mișto, măcar dacă ar primi ceva la schimb mai ziceam.

| Simpatic a răspuns (pentru Mindfulness):

Putin ai dreptate in ceea ce ma priveste!
dar eu continui sa intru iar si iar aici, pentru ca am gasit niste useri foarte faini
nu am spus-o pana acum, dar in trecut au fost si alti useri carora daca le dadeam mesaj privat cu ceva nelamuriri sau subiecte de discutie gaseau timp sa imi scrie inapoi mereu chiar daca erau plecati din tara sau cu probleme personale
la fel si mie mi-au scris zeci daca nu sute de persoane, pe unii i-am sfatuit ce sa faca in diferitele spete ale vietii
au fost si vremuri cand eu ceream opinia cuiva referitor la chestii din viata de zi cu zi, tot aici
DECI sunt orice numai un infect arogant nu, de asta n-ai sa-i suport niciodata pe toti acesti "troli" care intra zilnic pe aici emanand aere ca ei stiu totul...sunt acei useri si userite care dau raspunsuri cu zecile de mii dar nu au avut 1 singura intrebare pusa aici vreodata de cand s-au inregistat, oamenii acei se cred zei de aceea nu am sa-i suport nici daca m-ar plati cineva sa fac astawinking
Nu am suportat niciodata meltenii care se dau mai destepti decat sunt!
Iar aici este plin de ei! si de elewinking
Dar oamenii faini sunt faini si merita sa intri cu drag pentru aceiawinking

| Mindfulness a răspuns (pentru Simpatic):

Faci ce nu faci tot la Iasmina faci aluzie laughing
Sunt unii foarte ok,dar degeaba daca ii știi doar virtual,ar fi fain sa ii cunoști și în realitate,sa faceți un grup de prieteni de pe TPU,așa ar fi frumos dar multi sunt timizi, timide, speriați de bombe, traumatizate nu poți să îi cunoști irl. Timpul nu e pierdut. Au autism persoanele la care faci tu referire, își varsă frustrările pe ici-colo nu are rost sa îți pui mintea dai ignore și aia e.

| Simpatic a răspuns (pentru Mindfulness):

Cata dreptate aiwinking
eu prin jasmina nu ma refer doar la o persoana ma refer la toti care au comportamentul ei si la unii fatalai de aiciwinking
in rest, am zis mereu ca exista aici useri de mare calitate...pacat ca-i umbresc toti meltenii!