| Elle a întrebat:

A 2-a intrebare legata de Metin II laughing : Sunt samanca si vreau sa am si eu magie(am vazut la multi ca au) dar nu stiu cum! Imi spuneti cum? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

1. Faci lwl 5
2. Mergi La unul din cei doi gardieni corespunzatori vrajilor de saman
3. Daca alegi gardianul cu magii de dragon vei avea maigii de dragon iar daca il alegi pe cel de vindecare vei avea vrajii de vindecare ( nu in adevaratul sens al cuvantului )
4. La caracter in drepta jos vei avea o sectiune cu magii acolo vor aparea cele pe care tu leai ales.( Iei magiile de acolo si le pui in cele 8 casute de jos in care tu mai ai licorile )
5. De fiecare data cand faci lwl vei avea un plus
6. Acel plus il pai folosi la vraji. Trebuie sa pui plus la vraji astfel incat sa ai cel putin una la fiecare
7. La vraji ai posibilitatea sa le faci mai puternice cu acele plusuri. La un anumit nr de plusuri la o vraja vei putea face G si dupa P. Chestie mai complicata pe care nu o stiu
8. pentru activarea vrajilor vei apasa butul coresunzator ( de ex : daca ai vraja "X" apesi pe butonul de la tastatura corespunzator acelei vraji )
Sper din tot sufletul ca te-am ajutat. am cam uitat notiunile astaea si am incercat sa te ajut tongue. Succes!

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

La lvl 5 te duci in oras la gardieni.Trebuie sa te antrenezi: ori pe leac, ori pe zmeu. Intra pe forumul metin2: www.metin2.ro :*.

| Agradável a răspuns:

Magie laughing?

Logic ca ai si tu dai la caracter si la magii... parca chiar nu mai stiu big grin

Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| ExtraSakadat a răspuns:

Buna!
Magie?! Poate vraji :]. Deci, trebuie sa ai level 5, te duci la invatatorii de magii din centru.Iti recomand Zmeu, deoarece la level mare o sa SPARGi! :]

Bafta si Un an nou FERICIT!

| Assassins a răspuns:

Stiu eu cum da-mi ID tau de mess

| Assassins a răspuns:

Pai cand faci LVL 5 trebuie sa te duci la niste invatatori si iti alegi de acolo ce magii vrei de dragon parca si inca alt tip de magi nu mai stiu care... a ba da leac...bft

| Elle explică:

@Crikinutza Sunt la inceput, draguto. N-am de unde sa stiu unele lucruri. Aaa, da, dupa ce am trecut de lv 5 nu mi-a scris nimic. Oricum, iti multumesc!
@ExtraSakadat Magie, vraji.Nu-i tot aia? laughing

| Minalore a răspuns:

De la lvl 5 se ia de la mentori. Si daca ai trecut de lvl 5 eu as considera ca nu sti sa citesti, pentru ca iti scrie ca la misiunii ca trebuie sa te duci la mentori ca sa inveti...Cat de ''lame" trebuie sa fi ca sa intrebi chestia asta?!

| Digital112 a răspuns:

Te duci in map1 si sunt niste oameni mai mari si grasi cu niste sulite in maini sunt vreo 8 si dai pe unu din ei care iti arata o sagatea de aia dupa dai pe pe litera V si iti pui puctele le fiecare magie (trebuie sa ai lvl 5)

| CamyAngel a răspuns:

Pai apesi pe v si dai clik dreapta pe o magie dar trebuie sa ai lv 5happyDaca ai mai putin de lv 5 nu poti avea magiehappy

| Ionutz_1837 a răspuns:

Numa la lv 5 te duci acolo la oameni aia mari numitti gardieni ude iti arata 2 sageti si acolo iti alegi unu zmeu sau vindecare si te sfatuiesc alege smeu si la lv 5 primesti 4 puncte si le pui la cate o magie si dupa ce fcai cate un lv primesti cate un punct si le pui la ce magi vrei pana iti faci m si faci lv 5 si iti apare o misiune instruirea si atunci te duci la unu din cei 2 gardienni care vrei la ala zemu sa mergi si pui puncte gardieni aia multi pusi in linie succes dai fundita?

| RaaZ a răspuns:

La lv 5 te duci la invatatorii de magii din map1 si acolo iti faci magiile, cred ca de aici te descurci.Bafta multa
P. S:Un an nou fericit si multe impliniri!

| ToxXxic a răspuns:

Te Duci La Invatatori De Magii La Gardieni Aceea Aliniati Si La Lvl 5 O Sa Iti Apara La 2 Dintre Ei O Sageata Deasupra Capului Si O Sa Trebuiasca Sa Dai click pe unu!