| Cineva! a întrebat:

A castigat cineva ceva la vreun concurs pe net?

Răspuns Câştigător
| marywsbossxxx a răspuns:

Da ma exista, concursuri care se tin de cuvant, cum ar fi epremii si ipremii
cunosc un castigator, care a luat o pereche de casti cu microfon, cu bass! da faza aiurea, e ca trebuie sa iti alegi un cadou, care costa de ex 2500$ pentru un jaf de tel, si trebuie sa ai multi prieteni, ca sa le dai ip tau, zilnic ca sa strangi intr-o luna 2500$. tres ai in jur de 2-300 prieteni, si sa le dai pa mess linkul sa dea ei click sa iti bage tie cate un dolar de ip/zi. tashma mare. da daca ai prieteni multi merita! un 3GS "costa" 6500$ pentru casti e 1000$, si asta a avut prieteni multi de lau ajutat si le-a luat paliu[castile]. aaa si sa iti mai zic ceva important dar dezamagitor...premiile se dau pe judete, prin tragere la sorti, doar primii 10, la 3GS primii 3, si iti dai seama la 6500$...ma daca ai prieteni si te ti de capu concursului, castigi frate, sa stai toata ziua timp de o luna.sa postezi pe forumuri si la comentarii.sub forma de. da click "aici", si "aici" sa contina linkul ascuns., oricum se castiga pe bune, da unele siteuri de premii, iau bani de pe urma ta.

Ma, eu iti doresc sa participi daca n-ai alta ocupatie, si in acelasi timp sa castigi! merita incercat, PA PA!

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu.
Eu una nu prea cred in concursurile astea de pe net sincera sa fiuwinking

| Petronela a răspuns:

Nu castiga nimeni la concursurile pe net.

| Ramona_5995 a răspuns:

Da, eu!
happy
Cosmetice (Avon), Stick (Heineken), tricou (de la LG), camera web, darts si casti (de la Firmania); braduti de masina (de la 121), carte despre dinozauri (de la 121); 4 stickuri, 2 camere web si un poker [cylex]; Voucher 100 lei la Salon Dakima [de la unica, NEFOLOSIT, deoarece nu am avut unde]; o plasa Maggi.

| Ramona_5995 a răspuns:

Doar pentru ca tu nu ai castigat, nu crezi in ele, mumoasa?
Eu am si o prietena care a castigat un laptop TOSHIBA. happy

| Ioananmt a răspuns:

Da era un concurs de cele mai cunoscute melodi cine scria de cine e scrisa cantata si cum se numeste si am primit 2 microfiane cu boxe mari

| BeatriceKnowles a răspuns:

Ms mult pentru rasp cosmiiiii.big grin happy lasa-mi sh mie id tau pe privat plshappy dk vr.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cistigat si la concursuri si pentru activitate pe unele forumuri! ( pot aprecia valoarea premiilor la 2000E ) ( adolf )