| BiiBiis a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul Quelle.ro? ati fost incantati de comanda sau v-a adus cu o marime mai mica sau altceva decat ceea ce ati cerut?
Dati-mi detalii va rog!

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Au trimis exact ce am comendat fara nicio diferenta, problema, etc.

| blue_butterfly a răspuns:

Eu am comandat doua bluze. Calitatea materialului nu era prea buna. In catalog aratau mult mai bine decat in realitate. Si masura era mult prea mare. Le-am returnat si cu ajutorul postei romane, am primit banii inapoi dupa o luna si ceva. Mai bine iti cumperi haine din magazinele unde ai posibilitatea sa le probezi si sa vezi cum arata materialul din care sunt facute.
Quelle a dat faliment http://www.antena3.ro/......83155.html

| M.D.Eveline a răspuns:

Eu am comandat 4 bluze 1 pereche de blugi si o bluza era mai mica de mine asa ca i-am dat-o surorii mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat si nu am avut nici o problema cu ei, dar trebuie sa fi atenta la marimi deoarece sunt un pic mai mari decat cele ale noastre. poti sa te uiti la sfarsitul catalogului sau pe site la tabele pentru marimi. daca nu esti multumita de vreun produs, il poti trimite linistita inapoi si iti primesti banii in max 3 saptamana (eu asa am primit) happyspor la cumparaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat si, au fost cateva produse care mi-au placut si mi-au fost bune, dar majoritatea erau prea mici sau prea mari. Au fost multe comenzi neonorate, fara macar sa fiu anuntata ca stocul este epuizat sau sa mi se comunice un alt motiv. Tocmai le-am trimis un mail in care mi-am exprimat nemultumirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viata mea nu voi mai comanda ceva de la acesti nesimtiti, am asteptat o luna sa primesc comanda si nici macar nu s-au deranjat sa anunte ca nu au produsul pe stoc. mai bine colind toate magazinele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda anycool tv809

| KriSSu88 a răspuns:

Am comandat mai multe produse, si am fost total dezamagita cand am primit comanda. Te sfatuiesc sa mergi in magazine si sa probezi, sa vezi si calitatea materialului.
Multa bafta!