| madutzaa19 a întrebat:

A folosit cineva centura cu electrostimulare beurer pentru abdomen? o avut ceva efect? ati vazut ceva schimbari?

6 răspunsuri:
| anuska a răspuns:

Am si eu si nu e buna de nimic! mai bine te-ai duce la o sala de fitness.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am centura beurer, pana acum nu am remarcat nicio schimbare.

| SEAL a răspuns:

U vrei sa slabesti fara sa iti misti deloc suncile asa nu se prea poate tu vrei sa mananci ca vaca si sa stai la telenovele si apoi sa mai si slabesti

| madutzaa19 explică:

Bai radu ai grija cum vorbesti. eu fac sport numai ca am vrut sa vad daca e buna centura aia, deci taicamiu a scapat de multi cm. din talie cu aparatu asta

| deodlosh a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc radu dar sa stii ca se poate chiar foarte usor cu tahnologia din ziua de azi.Eu am fost la electrostimulare la un salon specializat si nu sunt farte scumpe iar daca te duci de... 5-7 ori deja ai slabil vreo 3-4-5. cm depinde de persoana. mentionez ca nu vei slabi neaparat in kg ci in cmhappy