| thisissolawl a întrebat:

A fost un film pe hbo prin luna octobrie sau noiembrie, intr-o sambata de dimineata un film cu balet. Era o fata care era chelnerita la o discoteca si un baiat care facea balet. Ea stia balet si a vrut sa intre la o facultate insa nu a reusit. El a rugat-o sa il invete balet. Ei doi se indragostesc. Iar el era pereche cu o fata blonda, iar tatal ei era un om important. Ea avea si o sora. P. S. Fata era roscata si baiatul blond, iar sora ei bruneta sau satena si parul cret. Imi spuneti cum se numea? Multumesc

1 răspuns:
| Diia_5712 a răspuns:

Daca iti aduci aminte data exacta poti cauta intr'un program tvhappy