| skydriver a întrebat:

A vazut careva filmul "Law abiding citizen"? Vreau si eu pareri despre el, daca merita, pe imdb am vaz ca are o nota desul de buna!
Si inca o chestie, ce filme in genul asta imi recomandati?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Emily22 a răspuns:

Da, l'am vazut eu. Este un film destul de bun si de inteligent. Cred ca merita sa il vezi. Doar sa nu iti pui intrebari referitoare la sfarsit, sau sa gasesti alte solutii.

5 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Eu l-am vazut si pot spune ca mi-a placut... cu toate ca a avut cateva scene la care am intors capul de silahee hee personajul principal este un tip foarte destept, si pana la sfarsit nu iti dai seama cum face sa ii omoare pe toti de acolo din inchisoare...

| skydriver explică:

Tarziu, mersi da trailerul l-am vaz si eu! vroiam sa stiu pareri personale!

| skydriver explică:

L-am vazut! E foarte bine gandit si foarte misto! Il recomand din toata inima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita, este un film excelent care te tine in suspans, nu imi place cum se termina, dar merita vazut asa ca "vizionare Placuta!"

Întrebări recente