| bluesky a întrebat:

A vazut cineva Prison Break? Eu m-am uitat de la primul pana la ultimul episod pe calculator! E cel mai tare serial ever! Pacat ca a murit Michael ScofieldCe parere aveti de Wentworth Miller? Mie mi se pare super dragut!:X

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

love strucklove struck. mmm... foarte tare film. pacat pn cei care nu l-au privit. Michael si-a jucat foarte bine rolul. sh e super inteligent. da pacat de asa sfirsit dramatic.
Wentworth e dragutzzz.Sarah cred ca era cea mai norocoasa. tongue
sh arata foarte bine la cei 35 de ani!

1 răspuns:
| LoveNeverDies a răspuns:

Ce super dragut e perfect laughing