| JosCenzura a întrebat:

Abdomenele slabesc? Am 12 ani.Si de cand am plecat de la clubul de fotbal la care jucam plus ce am mancat in vacanta, am pus pe mine.Am inceput sa fac cate 75, 100, 150 de abdomene in fiecare seara, cateodata si dimineata.Plus ca mananc sanatos.Deci slabesc abdomenele? Ce exercitii mai imi recomandati?

1 răspuns:
| AndreiGabi a răspuns:

Da.Din cate stiu nu doar intaresc masa musculara ci te scapa si de cateva kg.Alte exercitii...alergatul si mai cauta pe net.Un ex:
http://www.eva.ro/......33311.html