| TheFashion a întrebat:

Ajutor TPU! Trebuie sa cant la balul bobocilor si trebuie sa aleg o melodia usoara si faina! OK deci puteti da link-uri cu melodi in romana si in engleza! Va pup pa-pa! Funda.

6 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Sau poate
Margaret Berger-I feed you my love
E destul de usor, eu il pot canta.

| papyterier a răspuns:

Hmm. daca ai o voce frumoasa si melodioasa poti canta o piese in engleza nu foarte complicata dar depinde de ce fel de muzica iti place daca nu in romana te sfatuiesc sa canti o piesa usoara si recenta pe care toata lumea sa o stie sigur asa vei fi apreciata :D ex http://www.youtube.com/watch?v=6cKknBmfmK8 ( sper ca ti-am ost de ajutor :D