| roxana1995 a întrebat:

Am 2 conturi pe facebook pe unul din ele jos unde este chatul imi apare semnul exclamarii si cand pun sageata pe ea imi scrie "Chat este dezactivat" cum il pot activa iar pe celalalt cont nu am probleme imi merge chat-ul? Dau fundita plss ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| PinkSugar a răspuns:

Daca le ai pe 2 deschise in acelasi timp nu merge decat unul adica incerca sa folosesti doar unul

| Zidovsky a răspuns:

Cand dai click pe Chat iti apare in dreapta "Optiuni". Dai click acolo si vezi poate ai bifat ceva gresittongue

| roxana1995 explică:

Pai nu le am pe amandoua doar pe unul si nu pot apasa pe nimic acolo unde scrie ca "Chat este dezactivat"