| crystynuta20 a întrebat:

Am 20 de ani dar nu ma simt fericita. ce as putea sa fac ca sa ma simt mai bine, sa uit de dorul de parint, de tara si sa nu ma mai plictisesc.nu as vrea sa las sa treaca viata pe langa mine fara sa realizez ceva dar nu stiu cu ce sa incep. uneori ma simt atat de singura...nu am cu cine sa vb...

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Incearca sa faci ceea ce iti place.nu te mai gandi ca iti e dor sau ca nu ai cu cine vorbi.cauta pe cineva cu care sa iti poti petrece timpul si cu care sa te simti bine.

3 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

De fapt, unde esti si ce faci acum?

| sefu01 a răspuns:

Ce iti place sa faci incearca sa vb cu amici tai care tu ii crezi apropiati daca vrei sa vb pe mess mai multe id meu este andreigerber@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristy in ce oras stai?
eu stau langa castellon, daca vrei iti dau numarul meu de telefon si adresa de e-mail. te inteleg, viata e o lupta continua si trebuie sa fii mandra de tine ca la 20 de ani vrei sa iti faci un rost in viata.nimeni nu vrea sa plece din locul unde s-a nascut si de langa parinti si prieteni.