| Toxic_5027 a întrebat:

Am auzit ca daca esti in doliu si vrei sa dansezi trebuie a arunci niste monede inainte. Asa se face sau e doar o superstitie?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este in mod sigur o superstitie.

| darrio2007 a răspuns:

Dar de ce sa dansezi? Nu te-a afectat deloc decesul persoanei respective? Inseamna ca esti insensibila.

| Ecou a răspuns:

Aaaaaaa, vezi ca daca esti in doliu nu ai voie pe TPUwinking

| clara1122 a răspuns:

E o superstitie. Poti sa dansezi cand vrei doar nu in acea zi cand a si murit persoana respectiva.
Funda?

| Toxic_5027 explică:

Darrio2007 voiam doar sa clarific un lucru. N-o lua ca atare.